14/02/2012
Kategoria: Wydarzenia na Świecie
Napisał: Admin

More EC


Europe Center (EC) jest siedzibą Lamy Ole Nydahla i organizacji Diamentowej Drogi oraz głównym miejscem spotkań ośrodków Diamentowej Drogi z całego świata. Leży na przedgórzach niemieckich Alp, tuż obok szwajcarskiej i austriackiej granicy. W EC mieszka obecnie 15 stałych rezydentów, jest on też nieustannie odwiedzany przez gości zatrzymujących się na krótszy lub dluższy czas.
  Oprócz stałego dziennego programu, w ośrodku organizowane są przez cały rok weekendowe kursy, podczas których liczba odwiedzających sięga prawie 400 oraz kilka większych kursów z 3000 uczestników.Fundacja Buddyzmu Diamentowej Drogi.

 

 

Idealizm w połączeniu z niewielkimi darowiznami pochodzącymi od naszych buddyjskich przyjaciół z całego świata umożliwił zakup EC oraz pozostaje siłą napędową jego nieustannego rozwoju. EC z kolei jest wlasnoscia Fundacja Buddyzmu Diamentowej Drogi, niemieckiej organizacji o charakterze non-profit, która zapewnia dostep oraz umożliwia zachowanie nauk tradycji Diamentowej Drogi na Zachodzie. Głównym celem Fundacji jest ochrona życiowego dorobku/dzieła Lamy Ole i Hannah Nydahl pod duchowym zwierzchnictwem 17-tego Karmapy Thaye Dorje.


DARUJCIE Z NADMIARU !.


Sprawmy by wzrastalo wszystko co nadaje znaczeni i mocy współczesnemu buddyzmowi.

 

Lama Ole o Europe center i projekcie more EC:


"Europe Center jest miejscem, które wszystko wzbogaca. To tu następuje wymiana informacji i błogosławieństwa, które rozprzestrzeniają się dalej. Stawiamy na ośrodek gdzie idee, ludzie i moc spotykają się, i stąd dotykają i inspirują wszystkich. Jesteśmy w punkcie w którym wybieramy szybki rozwój i dlatego powinniśmy rozbudować to miejsce.


Proszę moich wszystkich uczniów, żeby sprawili, aby następny ktok był możliwy. Pokażmy naszą siłę i rozbudujmy to miejsce, dzieki czemu wszystko pójdzie do przodu, umocni się. Energia stąd rozprzestrzeni się i tu powroci. To miejsce będzie nas reprezentowac na całym Świecie. Jeżeli uda nam się tego dokonać, będzie to wielki przeskok jakościowy naszego wpływu i mocy.


Z pełnym przekonaniem obiecuję, ze wszystko do Was powróci, dlatego proszę wszystkich moich uczniów, aby wsparli projekt EC. To jest pierwszy raz kiedy Was proszę w ten sposób. Cokolwiek możecie zrobic, proszę, podarujcie coś z tego nadmiaru."